Kalendarz
Lipiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Newsletter
wybierz placówkę
Bytów
Kartuzy
Tczew
Wejherowo
Drukuj

O PCI Człuchów

 

 

 

Powiatowe Centrum Informacyjne w Człuchowie ma swoją siedzibę w budynku Urzędu Miasta Człuchów. Punkt cieszy się dużą popularnością, do której z pewnością przyczyniła się dobra lokalizacja biura. Dotychczas z naszej oferty informacyjnej skorzystało ponad dwa i pół tysiąca osób z powiatu człuchowskiego.
 


„Ważne jest, aby przedsiębiorcy i starterzy z najbardziej oddalonych powiatów województwa pomorskiego mogli również liczyć na wsparcie, jakie oferują fundusze samorządowe. Lokalni przedsiębiorcy często nie są świadomi możliwości i środków, z jakich mogą korzystać prowadząc własny interes. My przecieramy szlaki; poprzez rzetelną informację zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi programami dedykowanymi dla pomorskich firm.” - w kilku słowach opisuje swoją pracę Rafał.

Rafał Mielecki – Doradca PCI Człuchów jest z nami od roku 2009, kiedy to budowaliśmy Sieć PCI. Codziennie udziela informacji dotyczących alternatywnych i najtańszych źródeł wsparcia finansowego dla przedsiębiorców z terenu całego powiatu człuchowskiego. Stałym elementem działalności informacyjnej człuchowskiego oddziału PCI są konsultacje organizowane cyklicznie w poszczególnych gminach powiatu. „Dostęp do oferty informacyjnej również na krańcach województwa ma w efekcie przynosić wymierne efekty. Szczególnie ważne jest to na terenach słabych strukturalnie, peryferyjnych. Konsultacje PCI w gminach takich jak Koczała, Czarne, Rzeczenica otwierają szanse równego dostępu do korzystania z atrakcyjnej oferty funduszy samorządowych.” – podkreśla Rafał Mielecki.

 

       

 

Podobnie jak placówki w innych miastach powiatowych, także PCI Człuchów pozostaje w dobrych relacjach z instytucjami samorządowymi i otoczenia biznesu. Taka współpraca obfituje w wiele wspólnych inicjatyw, które mają upowszechniać i propagować przedsiębiorczości w świadomości lokalnej społeczności.


odwiedzin: 869 761
Partnerzy Projektu
Działalność informacyjna prowadzona jest w ramach zachowania trwałości projektu "Powiatowe Centra Informacyjne Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego Sp. z o.o. i Pomorskiego Regionalnego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o." współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WP na lata 2007 - 2013.