Kalendarz
Czerwiec 2020
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Newsletter
wybierz placówkę
Bytów
Kartuzy
Tczew
Wejherowo
Drukuj

O PCI Lębork

 

 

Powiatowe Centrum Informacyjne w Lęborku rozpoczęło działalność we wrześniu 2009r. Nasze biuro mieści się w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej. Ze względu na jego lokalizację, łatwo do nas trafić.

Lęborska placówka PCI dość szybko stała się popularna wśród lokalnej społeczności. W ciągu 4 lat działalności z bezpłatnych usług informacyjnych skorzystało ponad 2.800 osób - przedsiębiorców i osób zainteresowanych rozpoczęciem działalności biznesowej.Doradcą Klienta w Lęborku jest Danusia Krawiec, która do Sieci PCI dołączyła w 2011. Danuta to osoba z dużym doświadczeniem w branży produktów finansowych. Na co dzień udziela porad, konsultacji i wszelkich informacji dotyczących aktualnie dostępnych i najtańszych źródeł wsparcia finansowego dla przedsiębiorców Lęborka i sąsiadujących gmin.

„Pomagamy wszystkim, którzy chcą dobrze prosperować na rynku” - w kliku słowach opisuje swoją pracę Danuta.
 


 

       

Imprezy wyjazdowe” organizowane przez PCI Lębork to m.in. cykliczne konsultacje organizowane w Urzędzie Miejskim w Łebie, w Gminnym Ośrodku Kultury w Wicku, w Nowej Wsi Lęborskiej, czy Cewicach.

„Takie spotkania dają mi dużo satysfakcji. Mam stały kontakt z osobami, które chcą rozwijać swoje firmy, czy zakładać nowe; poznaję ich doświadczenia, problemy ale i osiągnięcia. Pomagam dopasować potrzeby przedsiębiorców do dostępnych narzędzi finansowania oferowanych przez instytucje samorządowe. Na małych obszarach wiejskich tez można z sukcesem prowadzić swój biznes.”

PCI Lębork utrzymuje przyjazne relacje z lokalnymi instytucjami samorządowymi i otoczenia biznesu współuczestnicząc w licznych akcjach promocyjnych i informacyjnych związanych z rozpowszechnianiem przedsiębiorczości w powiecie.


odwiedzin: 862 692
Partnerzy Projektu
Działalność informacyjna prowadzona jest w ramach zachowania trwałości projektu "Powiatowe Centra Informacyjne Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego Sp. z o.o. i Pomorskiego Regionalnego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o." współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WP na lata 2007 - 2013.