Kalendarz dla Tczew
Grudzień 2014
Pn Wt Śr Cz Pt Sb Nd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Drukuj

O PCI Tczew

 

Powiatowe Centrum Informacyjne w Tczewie rozpoczęło działalność we wrześniu 2009 roku. Od roku 2011 nasze biuro znajduje się w tczewskim Domu Przedsiębiorcy. Z bezpłatnych konsultacji, w całym okresie działalności PCI Tczew, skorzystało ponad 2 tysiące osób zainteresowanych środkami na rozwój firmy lub rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Doradca Klienta PCI Tczew – Natalia Langowska dołączyła do Sieci PCI w lipcu 2013 roku. Mimo, że to zaledwie kilka miesięcy – Natalia świetnie odnalazła się w Domu Przedsiębiorcy – gdzie bierze aktywny udział w najróżniejszych akcjach promujących przedsiębiorczość w regionie.


 

 „Od początku swojej pracy w PCI staram się, aby jak najwięcej osób zostało poinformowanych o aktualnie dostępnych formach wsparcia finansowego w ramach prowadzonej lub też otwieranej działalności gospodarczej. Wraz z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Tczewie, kilkakrotnie odwiedzaliśmy Gminę Gniew w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego – te spotkania cieszą się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców. To skłoniło mnie do zorganizowania takich konsultacji w Gminie Pelplin. Po tzm roku zapraszam Państwa rónież na bezpłatne konsultacje w tamtejszym Urzędzie Miasta i Gminy.”

 

 

Dzięki pozytywnym relacjom z instytucjami otoczenia biznesu, PCI Tczew zapraszane jest na liczne akcje promujące przedsiębiorczość w powiecie. Za przykład mogą posłużyć Targi Pracy i Edukacji organizowane przez Ochotniczy Hufiec Pracy w Tczewie, czy też Pomorski Dzień Przedsiębiorczości organizowany przez Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie.

 

Pożyczki, poręczenia oraz dotacje to najtańsze źródła finansowania działalności gospodarczej, dlatego zachęcamy Państwa do odwiedzania naszego biura w tczewskim Domu Przedsiębiorcy, gdzie można bezpłatnie pozyskać rzetelne informacje od Doradcy Klienta.


odwiedzin: 535 785
Partnerzy Projektu
Newsletter
wybierz placówkę
Projekt "Powiatowe Centra Informacyjne Pomorskiego Funduszu Pożyczkowego Sp.z o.o. i Pomorskiego Regionalnego Funduszu Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o."
jest współfinansowany z środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO WP na lata 2007 - 2013.
Bytów
Człuchów
Kartuzy
Kościerzyna
Kwidzyn
Lębork
Nowy Dwór Gdański
Puck
Starogard Gdański
Sztum
Tczew
Wejherowo